2014 рік

ІІІ місце у VII Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів "Добро починається з тебе", конкурс організовано Міжнародним благодійним Фондом "Україна 3000". Сертифікат на 1000 гривень.

Соціально-екологічний проект "1000 квітів у Ваше життя". Координатор проекту - І.А. Сохіна


2013 рік

Перемога у ІІІ Всеукраїнському конкурсі "Моральний вчинок", що проводився Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі та Міністерством освіти і науки України.

Нагороди:

  • Спеціальна відзнака Голови журі ІІІ Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок" за проект "Школа - територія моралі", координатор Решетняк Ю.В.
  • Відзнака громадської організації "Всеукраїнська екологічна ліга" за проект "Аркуш не викидай - ліси зберігай", координатор проекту Козачок О.В.
Переможці Всеукраїнського конкурсу "Історія успіху разом з EDUkit", започаткованою Всеукраїнською освітньою платформою EDUkit та Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) Україна, програма "Бібліоміст"

Участь в VI Міжнародній науково-практичній конференції "Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави". 26-30 вересня 2013 року м. Ялта, Крим, Україна

Організатори Національна академія педагогічних наук України, Інститут обдарованої дитини НАПНУ


2012 рік

І місце у V Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе», конкурс організовано Міжнародним благодійним Фондом "Україна 3000". Сертифікат на 4000 гривень.

«Аркуш не викидай – ліси зберігай». Координатор - О.В. Козачок

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» започаткований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі

Соціальний проект «Сквер відпочинку «Райський куточок для людей похилого віку і інвалідів».Керівник проекту - І.А.Сохіна

Переможець у Міжнародному молодіжному конкурсі волонтерських проектів-2012, організований ВМГО «Служіння заради миру»

Екологічний проект "Школярі і молодь м. Антрацита за збереження природних ресурсів". Координатор – О.В. Козачок


2011 рік

Переможці Всеукраїнського конкурсу волонтерських проектів ВМГО "Служіння заради миру".
ІІ місце IV Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів "Добро починається з тебе", що започаткували МБФ "Україна 3000". Сертифікат на 3000 гривень.


2010 рік

Переможець міського фестивалю –конкурсу «Гідне дозвілля дітям – яскраве майбутнє нам» в номінації «Турбота».
Переможець обласного конкурсу «Волонтери – вісники добра і милосердя» Луганського обласного благодійного фонду «Благовіст».

Дипломант ІІІ Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Дипломант видавництва «Шкільний світ» за проект «Юносте, доторкнись серцем до старості» та допомогу мешканцям Будинку-інтернату для людей похилого віку.

Учителі-дипломанти конкурсу «Мій проект», започаткованого редакцією журналу «Класний керівник» видавництва «Основа» та «Панорама творчих уроків – 2010», який проводиться редакцією видавництва «Шкільний світ.

Лауреат громадської акції «Флагман освіти і науки України» за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти науки України.

Антрацитівська ЗОШ № 4 – Міський центр виховання базових гуманістичних цінностей.

Продовження експериментальної діяльності регіонального рівня Антрацитівської ЗОШ № 4 з проблеми: «Інноваційні форми і методи патріотичного виховання учнів в умовах глобалізацій них суспільних змін».

Подовжено договір про співпрацю з Інститутом проблем виховання при НАПН України.


2009-2011 роки

Школа – учасник Міжнародного проекту «Школа – територія прав людини» в рамках національної освітньої програми «Розуміємо права людини».


2009 рік

Дипломант ІІ Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».


2008 – 2009 роки

Учасник Міжнародного освітянського форуму «Артеківські діалоги».


2008 рік

Переможець Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» Міжнародного благодійного фонду "Україна – 3000» (премія – 6000 грн.).
Переможець обласного конкурсу «Зелена весна Луганщини».

Кiлькiсть переглядiв: 411

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.