Діти, школа, вчителі... Слова усім відомі і знайомі. Але в кожного свої спогади, емоції, почуття викликають вони. Найчастіше — це дитинство, сміх радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи... І вчителі, які спливають час від часу у твоїй пам’яті до кінця твоїх днів; від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Нікуди від цього не дінешся.

Школа... Колись ти бурхливо жив у ній, вчився, швидко ріс і мужнів, а тепер вона живе в тобі тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину. І деколи хочеться повернутися у її багатоголосся і дзвінку радість, в ту дитячу безтурботність, де все було так просто і легко. Хочеться відчути той політ фантазії на грані здійсненності.

Це справді найкращі роки у житті людини. Тому й приходять ці думки з таким теплом і легкістю, тому й не забуваються шкільні роки.


Випуск 2013 року

Класний керівник -

Овчаренко Ірина Володимирівна

/Files/images/1731.jpg


Випуск 1991 року

/Files/images/img739.jpg


Випуск 1983 року

/Files/images/img740.jpg


Теплым июньским вечером выпускной бал собрал во дворе общеобразовательной школы № 4 два поколения выпускников с разницей в 40 лет.

Выпускники 2008 года - юные, счастливые девчонки и мальчишки, устремленные в будущее, которые получили в этот день свой первый документ об образовании. И мы, убеленные сединой, умудренные жизненным опытом выпускники далекого 1968 года - поколение, выросшее и воспитанное в ином государстве, с другими принципами, моралью, взглядами на жизнь, прочувствовавшие на себе время перестройки, становления нового государства.

а ОБЪЕДИНИЛО НАС В ЭТОТ ДЕНЬ НЕЧТО СВЕТЛОЕ И БОЛЬШОЕ - ЭТО ЛЮБОВЬ К РОДНОЙ ШКОЛЕ, КОТОРАЯ НАУЧИЛА ЧИТАТЬ И ПИСАТЬ, ТВОРИТЬ ДОБРО И НЕНАВИДЕТЬ ЗЛО, ОТКРЫЛА НАМ ПУТЬ В САМОСТОЯТЕЛЬНУЮ ЖИЗНЬ.

Через года, через все расстоянья...

/Files/images/img741.jpg 40 лет спустя... Выпускники 1968г

/Files/images/img742.jpg"Антрацитовский вестник" № 27, 4 июля 2008г

Кiлькiсть переглядiв: 430

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.