Антрацитівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 4

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗОЛОТУ КНИГУ СПРАВЕДЛИВОЇ СПІЛЬНОТИ

1. Загальні положення

1.1. ЗОЛОТА КНИГА Антрацитівської загальноосвітньої школи № 4 заснована з метою зміцнення спадкоємності традиції служіння Вітчизні та виховання патріотизму, суспільного визнання особливих заслуг учнів та випускників школи, членів педагогічного колективу, активних членів місцевої громади м.Антрацита, Луганської області, України, які зробили внесок в розвиток Антрацитівської загальноосвітньої школи № 4, зростання її авторитету у районній та обласній громадськості.

1.2. ЗОЛОТА КНИГА виготовляється з цупкого тонованого картону, форматом 35х45 см, в обкладинці червоного кольору з золотим тисненням.

1.3. Відкриває ЗОЛОТУ КНИГУ історична довідка про заснування Антрацитівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4

1.4. Окремі сторінки ЗОЛОТОЇ КНИГИ присвячені випускникам, що закінчили школу з відзнакою.

1.5. Окремим особам, що занесені в ЗОЛОТУ КНИГУ, відводиться одна сторінка,на якій розміщуються фотографії розміром 9 х 13 см і текст, що розкриває основні етапи їх життєвого шляху та заслуги перед Антрацитівською загальноосвітньою школою № 4.

1.6. Місцем збереження ЗОЛОТОЇ КНИГИ є почесне місце у вестибюлі школи.

1.7. Інформація з ЗОЛОТОЇ КНИГИ є загальнодоступною і може публікуватися в газеті "Антрацитівський вісник".

2. Порядок представлення і занесення в ЗОЛОТУ КНИГУ

2.1. Рішення по занесенню в ЗОЛОТУ КНИГУ Школи Справедливої Спільноти приймає комісія з представників учнівської Ради Справедливих та членів педколективу.

2..2 Склад комісії затверджується Зборами у колі та педрадою Антрацитівської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів № 4

2.3. Комісія у своїй роботі керується Положенням про ЗОЛОТУ КНИГУ Школи Справедливої Спільноти, що затверджується Зборами у колі та педрадою Антрацитівської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів № 4

2.4. З пропозиціями про внесення в ЗОЛОТУ КНИГУ можуть виступати класні спільноти, педагогічний колектив, профспілковий комітет, громадські організації, органи місцевого самоврядування.

2.5. Пропозиції про занесення в ЗОЛОТУ КНИГУ вносяться в комісію у вигляді листів, звернень та інших документів.

2.6. Інформація про розглядання питання щодо внесення до ЗОЛОТОЇ КНИГИ оприлюднюються на зборах у колі та Загальношкільних батьківських конференціях.

2.7. Засідання комісії проводяться по мірі надходження пропозицій, але не менше одного разу на півроку. При відсутності пропозицій засідання можуть не проводитися. Рішення комісії оформлюється протоколом. Директор школи має право особисто вносити пропозицію про внесенння до ЗОЛОТОЇ КНИГИ.

2.8. Комісія вивчає пропозиції щодо кандидатур, готує інформацію для слухання на Зборах у колі та педраді. Рішення про занесення до ЗОЛОТОЇ КНИГИ приймають Збори у колі.

2.9. Вручення Сертифікату особам, що удостоєні права бути занесеними до ЗОЛОТОЇ КНИГИ, відбувається в урочистій обстановці, в присутності представників адміністрації Антрацитівської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів № 4, педколективу, учнівської та батьківської спільноти.
ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО ЗАСНУВАННЯ АНТРАЦИТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І - ІІ СТУПЕНІВ № 4

1960 рік - школа вікрила свої двері для перших учнів

1960-1968 роки

Директор школи - Фоменко Олександр Миколайович
Завуч школи - Комарова Тетяна Сергіївна

Девіз школи "Идем дорогой Ленина, дорогой Октября".

Піонерська дружина носить ім'я Героя Радянського Союзу Зої Космодем'янської. Учні ведуть переписку з мамою Зої Космодем'янської. її тепліі і змістовні листи надихали учнів на навчання, на подолання труднощів.


1968-1979

Директор школи - Рутштейн Костянтин Абрамович
Завуч школи - Комарова Тетяна Сергіївна

Девіз школи "Мы делу Ленина и Партии верны"

Кожний класний колектив брав шефство над ветеранами Великої Вітчизняної війни, це допомагало дітям стати справжніми патріотами своєї Батьківщини. Саме випускники цих років, із них Невлютов Тахір, неловкін Олександр, Красін Михайло, Соловйов Олексій, Козак Микола, Сергієнко Олександр, Халін Олександр з честю виконали інтернаціональний обов'язок в Демократичній Республиці Афганістан.


1979-1995 роки

Директор - Комарова Тетяна Сергіївна
Завуч школи - доценко Зінаїда іванівна та Самохіна Клавдія Павлівна

Девіз школи "Учеба и труд рядом идут"

В ці роки школа нараховувала більше 700 учнів. Працював радіовузол під керівництвом бібліотекаря Зої василівни Прожоги, який двічі на тиждень виходив в ефір з позивними "Внимание! Говорит "Маяк" дружба". Завдяки батьківському піклуванню, керівництву АТП 12773 під керівництвом Білоконя Анатолія Григоровича учні школи щорічно отримували безкоштовні туристичні путівки і завдяки цьому відвідали міста-герої: Москва, Ленінград, Волгоград, Одесу, Київ та інші куточки великої Батьківщини. хлопці - старшокласники на базі нашого шефського підприємства АТП 12773 проходили виробничу практику і по закінченню школи отримували свідоцтва про присвоєння певної трудової кваліфікації за професіями токар, слюсар, автослюсар.1996-2002 роки

Директор школи - Демиденко Валентина Олексіївна
Завуч школи - Пуригіна Галина Миколаївна

Країна переживала важкі роки стагнації, коли кожного дня йшла боротьба за виживання, але школа вистояла2002 рік

Директор школи - Кириченко Тетяна Олексіївна
Завуч школи - Капустіна Людмила Іванівна

Початок нового тисячоліття і нових стартів, сподівань, досягнень. Завдяки плідній співпраці з Академією педагогічних наук України, Інститутом проблем виховання, школа набула статусу "Експериментального навчального закладу регіонального рівня".2005 рік

Вступ до Міжнародної громадської організації "Конгрес захисту української мови".

Надання Антрацитівській загальноосвітній школі І - ІІ ступенів № 4 статусу експериментального навчального закладу регіонального рівня. Тема експерименту: "Виховання гуманістичних якостей особистості через організацію всього шкільного життя на принципах демократії і справедливості".2006 рік

Дипломант IX міжнародної виставки "Сучасна освіта України - 2006"

Укладено Договір про співробітництво з Інститутом проблем виховання при АПН України.2007 рік

Переможець обласного етапу Всекураїнського конкурсу "Мій рідний край - моя земля"2008 рік

Переможець Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів "Добро починається з тебе" Міжнародного Благодійного Фонду "Україна 3000" (премія 6000 грн.)

Переможець обласного конкурсу "Зелена весна Луганщини"2008-2009 роки

Учасник Міжнародного освітянського форуму "Артеківські діалоги".

2009 рік

Дипломант ІІ Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів "Добро починається з тебе"

2009-2011 роки

Школа - учасник Міжнародного проекту "Школа - територія прав людини" в рамках національної освітньої програми "Розуміємо права людини".2010 рік

Переможець міського фестивалю - конкурсу "Гідне дозвілля дітям - яскраве майбутнє нам" в номінації "Турбота".

Переможецьобласного конкурсу "Волонтери - вісники добра і милосердя" Луганського обласного благодійного фонду "Благовіст".

Дипломант ІІІ Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів "Добро починається з тебе".

Дипломант видавництва "Шкільний світ" за проект "Юносте, доторкнись серцем до старості" та допомогу мешканцям Будинку-Інтернату для людей похилого віку та інвалідів.

Учителі - дипломанти конкурсу "Мій проект", започаткованого редакцією журналу "Класний керівник" видавництва "Основа" та "Панорама творчих уроків - 2010", який проводиться редакцією видавництва "Шкільний світ".

Лауреат громадської акції "Флагман освіти і науки України" за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти науки України.

Антрацитівська ЗОШ № 4 - Міський Центр виховання базових гуманістичних цінностей.

Продовження експериментальної діяльності регіонального рівня Антрацитівської ЗОШ № 4 з проблеми: "Інноваційні форми і методи патріотичного виховання учнів в умовах глобалізаційних суспільних змін".

Продовжено договір про співпрацю з Інститутом проблем виховання при НАПН України.2011 рік

Переможці Всеукраїнського конкурсу волонтерських проектів ВМГО "Служіння заради миру".

ІІ місце IV Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів "Добро починається з тебе", що започаткували МБФ "Україна 3000". Сертифікат на 3000 гривень.2012 рік

І місце у V Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів "Добро починається з тебе", конкурс організовано Міжнародним Благодійним Фондом "Україна 3000". Сертифікат на 4000 гривень. "Аркуш не викидай - ліси зберігай". Координатор - О.В.Козачок.

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Моральний вчинок" започаткований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі Соціальний проект "Сквер відпочинку "Райський куточок" для людей похилого віку і інвалідів. Керівник проекту - І.А.Сохіна.

Переможець у Міжнародному молодіжному конкурсі волонтерських проектів - 2012, організований ВМГО "Служіння заради миру" Екологічний проект "Школярі і молодь м. Антрацита за збереження природних ресурсів". Координатор - О.В.Козачок


ВИПУСКНИКИ, ЩО ЗАКІНЧИЛИ ШКОЛУ З ВІДЗНАКОЮ

1962-1963 н.р.

1. ДРОЗД С.В.

1963-1964 н.р.

1. АФАНАСЬЄВА С.О.
2. НОВІКОВ В.П.
3. КЛІМОВА Є.А.
4. НОВІКОВА Н.П.

1964-1965 н.р.

1. РОГОЗОВА Л.Н.

1965-1966 н.р.

1. КОМАРОВА В.М.
2. КОМІССАРОВА С.Ф.
3. МАРЧЕНКО Т.В.
4. МОРОЗОВ Д.В.

1966-1967 н.р.

1. РАДИГІНА А.Г.

1967-1968 н.р.

1. БЕЗСАЛОВА Н.Г.
2. ЩЕРБАКОВА І.А.

1968-1969 н.р.

1. ЗІНЧЕНКО Е.В.


1970-1971 н.р.

1. КАПІТАНЮК В.І.

1972-1973 н.р.

1. ВЕЛЬКО В.М.
2. МАРШЕВА Е.О.

1975-1976 н.р.

1. АНТОНЕНКО Т.І.
2. ДРАГОМИР С.Н.

1978-1979 н.р.

1. ПОМОШНИКОВ В.Н.

1979-1980 н.р.

1. БОЙКО І.І.


1980-1981 н.р.

1. НІДЗІЙ О.Н.

1981-1982 н.р.

1. БРУСИНСЬКИЙ Е.Н.
2. ПОМОШНИКОВА С.Н.
3. КАМИШАЦЬКИЙ С.І.

1982-1983 н.р.

1. СЕРГІЄНКО Н.І.

1983-1984 н.р.

1. ДОЦЕНКО В.В.
2. РУДНЄВА І.М.
3. БУГАЄНКО Л.В.

1984-1985 н.р.

1. СОСНОВСЬКА І.В.

1985-1986 н.р.

1. ВОРОБЙОВА Е.У.

1986-1987 н.р.

1. ГАЛЬКОВ С.Є.

1987-1988 н.р.

1. СУРЖАК М.Н.
2. САПОЖНІК В.А.
3. ЧЕРКАСОВА Л.Н.

1988-1989 н.р.

1. ПОНОМАРЕНКО Н.С.
2. РОТАРЧУК Л.К.
3. ГІЛЬДЄЄВА А.К.
4. ІВАНОВА Т.В.
5. БОРЕЦЬКИЙ А.П.
6. КОНЯХІНА Г.В.


1989-1990 н.р.

1. ШАЛЬНЄВ В.В.
2. ЯКОВЕНКО І.В.

1990-1991 н.р.

1. БЛУДОВ С.Є.
2. НЕСТЕРЕНКО Н.А.
3. АЛЕКСЄЄВ Ю.П.

1991-1992 н.р.

1. ІОЦЮТЄ Е.К.
2. КРИВОБОКОВА Н.Л.

1992-1993 н.р.

1. ЗАХАРОВА Т.А.

1993-1994 н.р.

1. ЗІНЧЕНКО К.Л.
2. СУРЖАК Я.Н.
3. ЧИПЛІК М.В.

1994-1995 н.р.

1. ПОМАЗАНОВ О.С.
2. ДУБРОВА Ю.О.
3. ПАВЛОВА О.В.

1995-1996 н.р.

1. ЯКОВЛЄВА Г.О.

1996-1997 н.р.

1. КЛІМОВА О.В.

1997-1998 н.р.

1. ЧЕРНИШОВА К.В.

1998-1999 н.р.

1. ГРАЧОВА І.А.
2. БУРМИСТРОВА І.А.
3. ПОРОЗЕНКО Н.С.
4. ПУРИГІНА Г.В.

1999-2000 н.р.

1. КОВАЛЬЧУК Е.В.


2000-2001 н.р.

1. ЗІНЧЕНКО О.Л.
2. КОЛОДІЙ І.В.
3. МІЩЕНКО С.В.
4. САНАМЯН С.В.
5. СКОРОБОГАТОВА О.Ю.
6. ЩОКІНА В.С.
7. ВОРОНКОВА О.В.

2001-2002 н.р.

1. ПАХОЛЬ О.В.
2. СОХІНА Н.В.
3. ШЕВЧЕНКО Ю.А.

2002-2003 н.р.

1. ОВЧАРЕНКО Д.О.

2004-2005 н.р.

1. САНАМЯН Д.В.

2005-2006 н.р.

1. ГАЙТЕРОВА А.С.
2. КРАСНОПЬОРОВА Г.А.
3. НІДЗІЙ К.А.
4. ТОКАЙЧУК О.О.

2006-2007 н.р.

1. БЄЛОВ О.С.
2. КЛИМЕНКО О.А.
3. ПОПОВА О.Ю.
4. ЦИХИСЕЛІ Л. Р.

2007-2008 н.р.

1. ЛИСИНКО В.Г.

2008-2009 н.р.

1. ЄФІМЧЕНКО Я.Р.
2. РЕШЕТНЯК Г.А.
3. ТИМЧЕНКО К.М.
4. ЧЕБОТАРЬОВ М.С.

2009-2010 н.р.

1. ТАРАСЮК О.О.
2. ОВЧАРЕНКО І.О.
3. ВІННІКОВА О.Е.


2010-2011 н.р.

1. РОМАНЕНКО І.Є.
2. ТРИГУБ Л.А.

2011-2012 н.р.

1. ГОЛОЩАПОВА К.О.
2. СТЕЦ Я.Д.

2012-2013 н.р

  1. РОМАНЕНКО А.В.
  2. НЕВЛЮТОВА К.Т.
  3. ЧУБУКІНА А.О.

2013-2014 н.р.

  1. ДЬЯЧЕНКО С.А.
  2. КОРЄНЄВА С.С.
Кiлькiсть переглядiв: 560

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.